);

Sitodruk

Sitodruk jest wykorzystywany do drukowania jedno- i wielobarwnych nadruków. Drukujemy na tekstyliach, papierze, tekturze, foliach i tworzywach sztucznych. Do sitodruku używamy farb plastizolowych, wodnych i rozpuszczalnikowych. Drukujemy skomplikowane nadruki na koszulkach, zdjęcia, rozbawienia CMYK, rozbarwienia spotowe, przejścia tonalne, rastry stochastyczne, stosujemy farby puchnące, wypukłe, brokatowe, złocenia, efekt zamszu, efekt wody, fluorescencyjne, luminescencyjne.

Sitodruk na koszulkach

Jest najtrwalszą techniką nanoszenia nadruków na bawełnie, nylonach, skórze, poliestrze, papierach, foliach, plastikach i innych podłożach. Technika ta pozwala na wykonywanie nadruków wg kolorystyki Pantone, jak i CMYK – odwzorowujących projekty wielokolorowe z tonalnymi przejściami. Metoda ta charakteryzuje się dużą wytrzymałością podczas użytkowania i prania odzieży, długotrwałym utrzymaniu barw nadruku, oraz niską ceną przy większych nakładach.

Sitodruk pantonowy (nadruki farbami PANTONE™)

Sitodruk nanoszony tymi kolorami, to druki o mocnych, wyraźnych kolorach, idealne do tkanin jasnych jak i ciemnych. Używane farby są głównie wysokiej jakości farbami plastizolowymi dające nadruk o świetnym wyglądzie i trwałości .

Sitodruk na tkaninach CMYK

Techniką sitodruku CMYK drukujemy nadruki wielobarwne jak zdjęcia lub grafikę z delikatnymi przejściami tonalnymi. Nadruki farbami triadowymi.

 

 
 

TOPQ PRINTING HOUSE

KREOWANIE - ZNAKOWANIE - JAKOŚĆ