);

Szwalnia

Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii oraz posiadanie mnóstwo sprawdzonego sprzętu sprawiło, że nasze produkty charakteryzują się ogromną jakością wykonania, a także wytrzymałością, dzięki które służą one przez bardzo długi czas.

Właśnie dlatego nasza firma przygotowuje dla Państwa koszulki na zamówienie. Tworzone są one w oparciu o indywidualny projekt, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy z myślą o konkretnych potrzebach naszych Klientów.

Dzięki własnej szwalni, studiu graficznemu, a także wielu nowoczesnym urządzeniom, które umożliwiają między innymi stosowanie sitodruku, haftu komputerowego oraz druku sublimacyjnego, nasze koszulki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

W naszej ofercie znajdują się również koszulki firmowe, dostosowywane w zależności od branży, w której firma się realizuje, przeznaczeniu odzieży oraz Państwa preferencji. Jesteśmy otwarci na pełną współpracę z naszymi Klientami, gdyż to właśnie dla nich przygotowujemy nasze wyroby.

Szwalnia – produkujemy odzież i tekstylia reklamowe na indywidualne zamówienie, wszywanie i odpruwanie metek odzieżowych itp.

     

TOPQ PRINTING HOUSE

KREOWANIE - ZNAKOWANIE - JAKOŚĆ